Zabiegi odchudzające – skuteczny sposób na szczupłą sylwetkę

odchudzanie-800x445-3884905 Medycyna estetyczna

Smukła sylwetka to marzenie wielu z nas. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się różnego typu diety, a kluby fitness wręcz prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych typów zajęć spalających tłuszcz i modelujących figurę. Niestety, naturalne działania nie zawsze wystarczą. Czasem, choć dbamy o sylwetkę, tłuszcz w jednym miejscu jest wyjątkowo uporczywy. Niekiedy wróg przybiera postać oponki na brzuchu, innym razem bryczesów czy skrzydeł pelikana. Jak się go pozbyć? Z pomocą przychodzą nam zabiegi medycyny estetycznej. O polecenie najskuteczniejszych poprosiliśmy ekspertów z Bieńkowscy Clinic.

Zabiegi odchudzające – skoncentrowane ultradźwięki Scizer

Być może zabiegi odchudzające, bazujące na technologii ultradźwięków, wielu z Was są już znane. Swoją niezwykłą popularność zawdzięczają połączeniu niewielkiej inwazyjności z wysoką skutecznością procedury. Na czym polega sam zabieg? Stosuje się w nim specjalne urządzenie, emitujące ultradźwięki, czyli drgania o charakterze mechanicznym. Powodują rozgrzanie tkanki, co pozwala rozbić tkankę tłuszczową, w tym również tę formującą cellulit, tzw. lipodystrofię. Metodę tę nazywa się także HIFU.

Skoro zabiegi wyszczuplające z użyciem ultradźwięków są tak popularne, czym wyróżnia się Scizer? Stosowane w klinice Bieńkowscy Clinic urządzenie pozwala na osiągnięcie wyjątkowo korzystnych rezultatów dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy, która emituje ultradźwięki na głębokość 13 mm, czyli działa bezpośrednio w tkance tłuszczowej. Aparat Scizer dysponuje też większą mocą niż jego poprzednicy. Wyposażony został również w nowoczesny skaner, emitujący drgania na powierzchni 46×46 mm. Pozwala to na niezwykłą precyzję zabiegu i trwałe usunięcie nawet wyjątkowo uporczywego tłuszczu.

Zabiegi odchudzające – masaż próżniowy

Dla wielu z nas obietnica masażu, który widocznie wyszczupli nasze ciało, brzmi trochę jak bajka. A jednak to możliwe! Ale dla osiągnięcia wyraźnych rezultatów, najlepiej wybrać się do kliniki medycyny estetycznej, w której specjalista przeprowadzi tzw. masaż próżniowy. Metoda ta działa doskonale zarówno w wyszczuplaniu brzucha czy ud, jak i zabiegach na biust lub okolice twarzy. Na czym to polega? Przed zabiegiem pacjent ubiera się w specjalny kombinezon. Następnie do wybranej partii ciała przykładana jest głowica z rotującymi wałeczkami, która zasysa tkankę do środka, intensywnie ją przy tym masując. Wykorzystywane w Bieńkowscy Clinic, urządzenie Endermolab zostało wyposażone w ekrany, pozwalające dokładnie monitorować przebieg zabiegu oraz 20 programów do wyboru, a zamontowane w jego głowicy rolki mają aż cztery tryby rotacji, dzięki czemu lekarz może dobrać parametry zabiegu indywidualnie do potrzeb pacjenta. Taki profesjonalny endomasaż jest całkowicie bezinwazyjny. Co więcej, należy on nie tylko do zabiegów odchudzających, lecz także ujędrniających skórę.

Zabiegi odchudzające – lipoliza iniekcyjna

Lipoliza to właściwie nazwa specyficznego rozpadu trójglicerydów. Jednak miano to ,,pożyczyła’’ sobie medycyna estetyczna, określając tak zabieg wyszczuplający, bazujący właśnie na tym procesie. To mniej inwazyjna alternatywa dla osób, które nie mogą bądź nie chcą poddać się tradycyjnej liposukcji. Podczas zabiegu w miejsce występowania uporczywej tkanki tłuszczowej wstrzykiwany jest specjalny preparat, który rozpuszcza jej komórki poprzez rozerwanie ich struktur. Następnie dochodzi do przetransportowania ich do wątroby, a tam rozłożenia na tłuszcze i finalnie wydalenia z organizmu. Lipoliza to również doskonały sposób na pozbycie się cellulitu. Na pierwsze efekty procedury zwykle należy poczekać ok. 3 tygodni.

Pamiętaj jednak, że zabiegi odchudzające mają na celu zlikwidowanie nadmiaru uporczywej tkanki tłuszczowej, a nie zastąpienie diety i ćwiczeń! Zdecydowana? Umów się na wizytę w Bieńkowscy Clinic i ciesz się swoją nową figurą!

Rate article
Artykuły Dla Kobiet