Ultraskin II – najlepsza metoda na lifting wiotkiej skóry

lifting-skory-800x445-2632996 Uncategorized

Aby osiągnąć piękną sylwetkę, nie wystarczy tylko stosować diety i czekać na cud. Potrzebne są do tego odpowiednie ćwiczenia fizyczne oraz silna wola, która nie pozwoli złamać zasad. Kiedy nasze ciało zaczyna zmieniać kształty i uda się pozbyć tkanki tłuszczowej może się to niekorzystnie odbić na stanie skóry, szczególnie gdy utrata wagi była zbyt gwałtowna. Skóra traci elastyczność i  napięcie, a wtedy pojawia się problem. Tak samo jest w przypadku, kiedy na twarzy pojawiają się zmarszczki oraz wiotka i szara skóra wynikająca ze starzenia się i zanikania kolagenu w tkankach. Jak więc usunąć te nieestetyczne defekty naszego ciała w sposób szybki i bezinwazyjny? W klinikach medycyny estetycznej istnieje zabieg UltraSkin II technologią HIFU, który możemy wykonać w warszawskiej Klinice BeautySkin. Zapewnia on całkowicie bezpieczną metodę liftingu bez skalpela, którą można wykonać na każdej partii ciała i twarzy.

Co to jest lifting?

Lifting twarzy i ciała to skuteczny sposób na poprawienie wyglądu uszkodzonego i pozbawionego jędrności naskórka. Zabieg ten służy do pozbycia się wiotkiej skóry, odmłodzenia i przywrócenia młodzieńczego blasku. Obecnie wyróżniamy dwa rodzaje liftingu, operacyjny i nieoperacyjny. Pierwsza opcja wymaga długiego okresu rekonwalescencji i wpływa mocno inwazyjnie na nasz organizm, zaś w przypadku liftingu bez skalpela zabieg przeprowadzany jest za pomocą całkowicie bezbolesnych i dających długotrwałe efekty metod. Ilość wykonywanych zabiegów uzależniona jest od indywidualnych potrzeb, a pierwsze rezultaty są widoczne od razu.

Jak skutecznie i bezboleśnie poprawić jędrność skóry?

Spośród wielu zabiegów poprawiających stan skóry ciała i twarzy, w klinikach medycyny estetycznej wykonać można bezinwazyjny lifting skóry bez skalpela. Zabieg możemy wykonać za pomocą nowatorskiego urządzenia UltraSkin II i niezawodnej technologii ultradźwięków HIFU o wysokim natężeniu. Pobudza on warstwę SMAS czyli warstwę mięśniowo-powięziową, a także stymuluje głębiej położone partie skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Dzięki niemu można uzyskać długotrwałe efekty dokładnego liftingu skóry i konturowania ciała, a także redukcję miejscowych złogów tkanki tłuszczowej poprzez aplikator Ultra Deep 13mm. UltraSkin II można wykonać na każdej wybranej partii ciała, a także twarzy poprawiając stan podbródka, policzków, żuchwy, szyi czy dekoltu.

Jak przebiega lifting skóry metodą UltraSkin II Hifu?

Zabieg UltraSkin II cechuje wysoka skuteczność. Możliwość wykonania liftingu bez skalpela wiąże się z szybkim okresem rekonwalescencji. Dodatkowo jego efekty są widoczne już od razu. Cały proces przebiega pod nadzorem wykwalifikowanego kosmetologa. Urządzenie UltraSkin II działa poprzez dokładne przenikanie ultradźwięków przez wszystkie warstwy skóry, koncentrując się tylko i wyłącznie na tkance tłuszczowej. Wytworzona przez to wysoka temperatura sięgająca od sześćdziesięciu pięciu do siedemdziesięciu pięciu stopni Celsjusza stymuluje procesy koagulacji oraz nekrozy komórek tłuszczowych. Skutkiem czego otrzymuje się w pełni napiętą, wygładzoną oraz ujędrnioną skórę.

Więcej informacji na temat liftingu skóry znaleźć można w Klinice Beauty Skin w Warszawie.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet