Trzy zabiegi na cellulit, które musisz poznać, jeśli masz problem z uporczywą skórką pomarańczową

Statystyki pokazują, że z cellulitem może zmagać się nawet co druga kobieta na świecie. Uporczywa skórka pomarańczowa na udach czy pośladkach stanowi prawdziwy problem współczesnych czasów, bo mają z nią do czynienia nawet te kobiety, które dbają na co dzień o prawidłowo zbilansowaną dietę i regularną aktywność fizyczną. W jaki sposób możemy skutecznie pozbyć się cellulitu? Obecnie najskuteczniejszym sposobem na to są specjalistyczne zabiegi na cellulit, które możemy wykonać w gabinetach medycyny estetycznej. My postanowiliśmy przedstawić Wam dziś trzy bardzo skuteczne metody usuwania cellulitu, które znaleźliśmy w ofercie Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Sprawdźcie, co proponują w tym przypadku specjaliści!

Najlepsze zabiegi na cellulit – Cellulaze

Jednym ze skutecznych zabiegów na cellulit oferowanych przez Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie jest terapia endolaserem Cellulaze, która, jak sama nazwa wskazuje, została stworzona właśnie w celu zaawansowanej redukcji cellulitu we wszystkich jego postaciach i stadiach. Cellulaze trafia bezpośrednio w źródło problemu, prowadząc do przecięcia przegród łącznotkankowych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu wygładzenia zagłębień i zaciągnięć skóry, a także upłynnienia nadmiaru tkanki tłuszczowej, co pozwala trwale zlikwidować uwypuklenia. Terapia poprzez podgrzewanie skóry prowadzi jednocześnie do obkurczenia skóry i stymulacji jej komórek do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra po zabiegu staje się bardziej zagęszczona, ujędrniona i napięta. Pierwsze efekty powinny pojawić się już po 3 miesiącach od pojedynczej sesji zabiegowej.

Skuteczne zabiegi na cellulit – endermologia

Innym przykładem bardzo efektywnego zabiegu redukcji cellulitu jest endermologia, czyli tzw. lipomasaż. To jeden z tych zabiegów antycellulitowych, którego popularność nie słabnie od wielu lat. To przede wszystkim ze względu na całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny przebieg, a przy tym doskonałe efekty redukcji cellulitu, modelowania sylwetki i ujędrnienia skóry. Wielu pacjentów Bieńkowscy Clinic przyznaje, że zabieg jest nie tylko komfortowy, lecz także po prostu bardzo relaksujący. Efekty tego wyjątkowego masażu pojawiają się po wykonaniu 3-4 pierwszych zabiegów, jednak specjaliści rekomendują przeprowadzenie pełnej terapii składającej się z 10-20 zabiegów w celu osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Endermologia przynosi bardzo dobre efekty przy samodzielnym stosowaniu, jednak specjaliści z Bieńkowscy Clinic polecają łączenie jej z innymi metodami, aby uzyskać jak najbardziej optymalne efekty wyszczuplenia i likwidacji cellulitu.

Usuwanie cellulitu – radiofrekwencja podskórna Attiva

Specjaliści z Bieńkowscy Clinic mają do zaoferowania jeszcze jeden bardzo ciekawy zabieg na cellulit, a jest nim radiofrekwencja podskórna Attiva, która pozwala działać bezpośrednio tam, gdzie leży problem uporczywej skórki pomarańczowej. Urządzenie Attiva wykorzystuje energię tzw. fal radiowych aplikowanych podskórnie przy pomocy delikatnej kaniuli w miejsce dotknięte problemem, co wywołuje wzrost temperatury tkanek, zwiększenie przepływu krwi i metabolizmu skóry, a także intensywne pobudzenie skóry do produkcji nowego kolagenu. W wyniku zabiegu nie tylko zmniejsza się cellulit, lecz także ciało ulega wyszczupleniu i ujędrnieniu. Efektów terapii możemy natomiast spodziewać się po upływie około 4-12 tygodni od zakończenia procedury.

Więcej informacji na temat przedstawionych zabiegów, a także innych terapii wyszczuplająco-antycellulitowych znajdziesz na stronie Bieńkowscy Clinic.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet