Stomatologia estetyczna zapewni Ci hollywoodzki uśmiech

stomatologiaestetycznalukowortodentika-800x445-8435896 Stomatologia estetyczna

Estetyczny uśmiech bardzo często jest kluczem do sukcesu w wielu dziedzinach naszego życia. Coraz częściej nie wystarcza już sam fakt zdrowych i wyleczonych zębów. Większość z nas zwraca uwagę na kształt, kolor i marzymy aby były śnieżnobiałe i proste. Hollywoodzki uśmiech jeszcze nigdy nie był tak prosty do osiągnięcia jak z innowacyjnymi możliwościami dzisiejszej stomatologii estetycznej. Białe i proste zęby to powód do tego, aby uśmiech nie schodził z naszej twarzy. Kiedy nasze naturalne zęby nie są doskonałe, z pomocą przychodzi nowoczesna stomatologia estetyczna. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na przełomowe zabiegi oferowane przez dzisiejszych specjalistów, aby cieszyć się pięknym uśmiechem.

Stomatologia estetyczna- poznaj szeroki wachlarz jej przełomowych możliwości

Stomatologia estetyczna oferuje wiele innowacyjnych zabiegów, które mają na celu poprawienie wyglądu i estetyki naszych zębów. Pacjenci mają prawo sprawić sobie hollywoodzki, wspaniały i uroczy uśmiech, dzięki któremu poczują się pewniej w kontaktach międzyludzkich i zdecydowanie wzrośnie ich samoocena. Specjaliści z łukowskiej Kliniki ORTODENTIKA twierdzą, że przełomowe leczenie z zakresu dzisiejszej stomatologii estetycznej jest skierowane nawet do najbardziej wymagających pacjentów.

Licówki wyprostują Twoje zęby

Licówki są estetycznym uzupełnieniem, które jest mocowane na przedniej części naszych zębów. Występują w postaci bardzo cienkich płytek i perfekcyjnie mogą zakamuflować różne niedoskonałości estetyczne w naszym łuku zębowym. Pozwolą ukryć przebarwienia oraz zmienić kształt zębów, skrócić je lub wydłużyć, odbudować ukruszony ząb lub skorygować jego położenie w zgryzie. Licówki są także świetnym sposobem na ukrycie szpar między zębami, czyli pomocą w diastemie. Warto podkreślić jednak, że zakłada się je wyłącznie na zdrowe zęby. Licówki to idealny sposób na poprawę kształtu zakrzywionych zębów i zamaskowanie przebarwień. Zazwyczaj wymagają jedynie delikatnego oszlifowania, następnie szybko i bezboleśnie są przytwierdzane do struktury zęba za pomocą specjalistycznego kleju. Eksperci z Kliniki ORTODENTIKA zaznaczają, że w przypadku drobnej korekty można zastosować nawet licówki bez szlifowania.

Licówki i ich różne rodzaje

Nowoczesne metody stomatologii estetycznej oferują nam różne rodzaje licówek. Dobór odpowiedniej licówki jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta i wybierany podczas konsultacji stomatologicznej.

  • Licówki kompozytowe, czyli bardzo cienkie płytki ceramiczne, które przytwierdza się na przednie powierzchnie zębów.
  • Licówki porcelanowe, czyli cienkie płytki, które po nałożeniu wyglądają dokładnie jak nasze naturalne zęby. Odznaczają się doskonałą wytrzymałością i trwałością.

Estetyczna odbudowa korony zęba – na czym polega i jakie niesie korzyści

Stomatologia estetyczna umożliwia odbudowanie zniszczonych części zębów, dzięki czemu w perfekcyjny sposób przywraca im wspaniały wygląd i piękny, wymarzony kolor. Jak twierdzą specjaliści z łukowskiej Kliniki ORTODENTIKA największą popularnością podczas odbudowy korony zęba wyróżniają się nakłady, wkłady koronowe i korony.

Wybielanie zębów pomoże uzyskać śnieżnobiały uśmiech

Blask śnieżnobiałych zębów automatycznie może oczarować wszystkich dookoła. Biały, estetyczny uśmiech dodaje pewności siebie i sprawia, że uśmiechamy się częściej. Dzięki innowacyjnym metodom wybielania zębów, stomatologia estetyczna sprawi, że piękny uśmiech będzie towarzyszył nam codziennie. Nasze zęby możemy wybielić w gabinecie stomatologicznym przy pomocy specjalistycznych preparatów.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet