Rewolucja w dermabrazji – poznaj zabieg bankietowy nawilżający twarz HydraFacial

dermabrazja-800x445 Na twarz

Przed tobą ważne wyjście, spotkanie lub uroczystość, a twoja cera nie wygląda zbyt dobrze? Mamy na to rozwiązanie – zabieg bankietowy HydraFacial. To idealna propozycja dla osób, którym zależy na natychmiastowej i nieinwazyjnej poprawie kondycji skóry twarzy oraz jej nawilżeniu. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega i dlaczego warto się na niego zdecydować.

HydraFacial – zadbaj o kondycję skóry twarzy!

Hydrafacial to zabieg kosmetologii aparatowej, który jednocześnie nawilża, oczyszcza i odżywia skórę. Jest to procedura bezinwazyjna, podczas której pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. W odróżnieniu od innych zabiegów dermabrazji, Hydrafacial nie podrażnia skóry i nie wywołuje jej zaczerwienienia. Bezpośrednio po jego przeprowadzeniu można powrócić do pełnej aktywności. Nazwa HydraFacial wzięła się od słowa ,,hydratacja”, czyli nawodnienie. I właśnie ta zdolność do nawilżania skóry wyróżnia HydraFacial. Zabieg łączy w sobie bezkryształową mikrodermabrazję z zastosowaniem próżni oraz substancji aktywnych, zawierających antyoksydanty, kwas hialuronowy oraz kwasy salicylowy i glikolowy. HydraFacial w Klinice Miracki w Warszawie to dziś jeden z ulubionych zabiegów wielu pacjentów.

Mikrodermabrazja HydraFacial – wskazania:

 • nawilżenie skóry,
 • oczyszczenie skóry,
 • przebarwienia, cera o nierównym kolorycie,
 • odżywienie skóry,
 • wygładzenie drobnych zmarszczek i zapobieganie ich powstawaniu,
 • usunięcie zrogowaciałego naskórka.

Zabieg może być przeprowadzany na wszystkich typach skóry.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna, podczas której ocenia się kondycję skóry. Dzięki temu można dobrać odpowiednie substancje aktywne zgodnie z potrzebami danego typu cery. Pierwszy etap zabiegu polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry i nawilżeniu jej, dzięki nałożeniu niezbędnych substancji aktywnych (przeciwutleniacze, składniki oczyszczające, przeciwzapalne i nawilżające). Następnie kosmetolog używa kilku rodzajów końcówek urządzenia do hydradermabrazji, które w różnym stopniu ingerują w strukturę naskórka. Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut, a jego efekty widoczne są natychmiast.

Efekty po zabiegu

Już po jednym zabiegu cera staje się promienna, widocznie odświeżona i nawilżona. W celu wygładzenia zmarszczek i zredukowania innych niedoskonałości, np. przebarwień zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg raz w tygodniu). Po zakończeniu leczenia warto raz na cztery tygodnie powtarzać zabieg, aby utrwalać jego działanie.

Przeciwwskazania:

 • naruszenie ciągłości skóry,
 • oparzenia słoneczne,
 • opryszczka,
 • ostre procesy zapalne,
 • zażywanie leków przeciwzakrzepowych,
 • ciężka choroba somatyczna.

Hydrafacial nazywany jest zabiegiem bankietowym, ponieważ pozwala w błyskawicznym tempie poprawić kondycję i wygląd naszej skóry. Co ważne, nie doprowadza do powstania podrażnień, dzięki czemu od razu możemy cieszyć się rewelacyjnym efektem.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet