Puder maybelline affinitone 4 cechy pudru idealnego ktorych nie mozesz pominac przy wyborze tego produktu

maybell-puder-800x445 Uncategorized

Puder do twarzy to kosmetyk, który dla wielu z nas stanowi niezastąpione wykończenie makijażu. Jakie powinien pełnić funkcje poza matowieniem i utrwalaniem makijażu? Przestawiamy puder Maybelline Affinitone i jego 4 niezwykłe cechy, dzięki którym zyskał on miano pudru idealnego!

  1. Matujący puder do twarzy – skuteczne matowienie skóry

Większość z nas oczekuje od pudru do twarzy przede wszystkim tego, by idealnie matowił skórę. To szczególnie ważne dla osób, które na co dzień zmagają się z nadmiernym przetłuszczaniem i błyszczeniem się skóry. Puder matujący Maybelline Affinitone doskonale spełnia tę funkcję, ograniczając pracę gruczołów łojowych i redukując ilość wydzielanego przez nie sebum. Skuteczne matowienie skóry ma bardzo duże znaczenie nie tylko przy makijażu dziennym, lecz także wieczorowym – nadmierne świecenie się twarzy odbiera całkowity urok wykonanemu makijażowi, dlatego warto zainwestować w produkt, który zapewni nam matowy efekt wykończenia przez wiele długich godzin.

  1. Długotrwałość pudru Maybelline Affinitone

Drugą cechą pudru Maybelline Affinitone, która pozwala mu utrzymywać miano pudru idealnego, jest jego długotrwałość. Nałożony wcześniej podkład czy korektor jest w stanie utrzymać się na twarzy przez wiele godzin w niezmienionym stanie dzięki wyjątkowej formule utrwalającej pudru Maybelline Affinitone. Z drugiej strony, może zachwycić jego lekka konsystencja, która pozwala skórze oddychać, nie zapycha porów i nie przyczynia się do powstawania na twarzy różnorodnych niedoskonałości. Długotrwałość pudru prasowanego od Maybelline przypadnie do gustu przede wszystkim tym osobom, które w ciągu dnia nie posiadają zbyt wiele czasu na poprawki makijażu.

  1. Naturalny wygląd twarzy po zastosowaniu pudru kryjącego Maybelline

Skuteczne matowienie skóry i długotrwałość to nie jedyne zalety pudru do twarzy Maybelline Affinitone. Cechą, która dodatkowo czyni ten puder idealnym jest bardzo naturalny efekt wykończenia makijażu. Puder Maybelline Affinitone dopasowuje się do odcienia i struktury naszej skóry, przynosząc delikatny efekt krycia oraz lekko świetliste wykończenie. Produkt nie tworzy na twarzy sztucznej maski, a dodatkowo idealnie współpracuje z pozostałymi kosmetykami do makijażu – nie tylko podkładem czy korektorem, lecz także różem czy bronzerem. Dzięki temu kosmetykowi możemy cieszyć się perfekcyjnie wykonanym makijażem i nieskazitelną skórą twarzy.

  1. Wygodna aplikacja pudru Maybelline Affinitone

Na uwagę zasługuje również wygodny sposób aplikacji pudru w kamieniu z gamy Affinitone. Produkt idealnie rozprowadza się na skórze przy pomocy dołączonej do opakowania gąbeczki, która znacznie ułatwia aplikację pudru. Delikatne wklepywanie pudru pozwala na osiągnięcie trwałego i matowego efektu makijażu. Opakowanie kosmetyku z lusterkiem i gąbeczką do pudru to doskonałe rozwiązanie dla pań, które z tego kosmetyku korzystają nie tylko w domu, lecz także poza nim.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet