Odrosty na włosach – jak się ich pozbyć?

przeszczep-tluszczu-lodz-3049209 Włosy

Niemal co trzecia kobieta farbuje włosy. Przez pierwsze dwa tygodnie po koloryzacji włosy są piękne i lśniące, niestety, po około trzech tygodniach pojawiają się odrosty. Jeśli nie masz czasu na comiesięczną wizytę u fryzjera i nie wiesz, jak ufarbować włosy samodzielnie w domu, przedstawiamy rozwiązanie dla ciebie – błyskawiczne farbowanie odrostów ze sprayem Magic Retouch od L’Oreal Paris. Zobacz, jak pozbyć się odrostów na włosach!

Jak farbować odrosty?

Z Magic Retouch to proste! Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem, podczas aplikacji trzymaj butelkę w pozycji pionowej. Rozpylaj spray w odległości 10 cm na suche, wymodelowane włosy.  Mała ilość produktu wystarczy do retuszu odrostów na włosach. Gotowe! Spray utrzyma się na włosach do kolejnego mycia, a niewielką, poręczną buteleczkę możesz trzymać w torebce i użyć do farbowania odrostów przed kolejnym ważnym wyjściem!

Szybka koloryzacja jest możliwa!

Zmywalny koloryzujący spray do włosów Magic Retouch natychmiast po aplikacji maskuje siwe włosy i odrosty, a efekt utrzymuje się do następnego mycia. Dzięki wysokiej zawartości mineralnych pigmentów i technologii mikrodyfuzji dokładnie pokrywa siwe odrosty i tworzy półprzezroczystą mgiełkę, która stapia się z kolorem farby. To daje natychmiastowy i naturalny efekt retuszu siwych włosów oraz odrostów. Bezpośrednio po farbowaniu możesz ułożyć włosy wedle uznania i jesteś gotowa na wielkie wyjście!

Jak wybrać odpowiedni odcień farby?

Jeśli nie chcesz, aby kolor różnił się od reszty włosów, przyjrzyj się zdjęciom, które widnieją na opakowaniu – zobacz ,,przed” i ,,po”. Jeśli wahasz się między dwoma odcieniami farby, zawsze wybieraj jaśniejszy. Oczywiście, czasami delikatny, ciemniejszy odrost nie jest czymś strasznym, a nawet bywa, że jest zamierzonym efektem. Szeroka paleta kolorystyczna sprayu Magic Retouch pozwala na uzyskanie naturalnego efektu koloryzacji.

Komu polecamy farbowanie odrostów sprayem Magic Retouch?

Zdaniem stylistów fryzur z L’Oreal Paris spray Magic Retouch to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które chcą błyskawicznie ufarbować odrosty na włosach bez konieczności wizytu u fryzjera lub pracochłonnej domowej koloryzacji włosów. Po nałożeniu produktu odrosty są dokładnie pokryte, a kosmyki uniesione u nasady i odżywione. Dodatkowo, jeśli twoje włosy po farbowaniu puszą się i są przesuszone, Magic Retouch pozwoli na wydłużenie czasu między koloryzacjami.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet