Odmładzanie twarzy – kremem czy laserem?

odmladzanie-twarzy-w-klinice-miracki-warszawa1-800x445-1174643 Medycyna estetyczna

Wraz z upływem lat nasza skóra jest coraz mniej podatna na działanie kosmetyków odmładzających. W pewnym wieku może wydawać się nam, że nawet najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe są nieskuteczne. Tymczasem one działają, ale bardzo powoli. Dlatego warto posiłkować się zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak laserowe odmładzanie twarzy, które przynosi bardzo wyraźne i trwałe efekty, nawet w przypadku głębokich zmarszczek.

Laserowe odmładzanie pozwala na usuwanie zmarszczek oraz takich defektów, jak przebarwienia czy wiotka skóra, przy zachowaniu minimalnej inwazyjności. Tego rodzaju zabiegi medycyny  estetycznej polecane są szczególnie osobom, które nie chcą decydować się na operacje plastyczne, ale zależy im na osiągnięciu wyraźnych i trwałych efektów.

Kremy oraz inne kosmetyki działają powierzchniowo i dużo lepiej sprawdzają się w profilaktyce niż w likwidowaniu już istniejących zmian. Właściwy proces starzenia się skóry ma miejsce w jej głębokich warstwach, dokąd składniki większości kremów po prostu nie docierają. Laser dociera do głębokich warstw skóry, powodując gruntowną przebudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu trwale ją regeneruje i wzmacnia. Żaden krem na zmarszczki ani inne domowe metody pielęgnacyjne nie mogą równać się ze skutecznością laserowego odmładzania twarzy.

Oczywiście nie należy rezygnować ze stosowania kremów na rzecz odmładzania laserem. Wręcz przeciwnie – dla podtrzymania efektów laserowego odmładzania trzeba dbać o codzienną pielęgnację skóry, szczególnie o jej dobre nawilżenie oraz ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

ClearSkin PRO Special Edition – rewolucyjny laser na zmarszczki

Na rynku funkcjonuje wiele zabiegów laserowych, których celem jest rozprawienie się ze skutkami starzenia się skóry. Nowością jest, oferowane przez warszawską Klinikę Miracki laserowe odmładzanie twarzy urządzeniem ClearSkin PRO Special Edition. To najnowszy, nieablacyjny laser na zmarszczki. Wyróżnia się on dwukrotnie wyższą mocą niż jego poprzednicy, co oznacza silniejsze działanie terapeutyczne. Technologia nieablacyjna oznacza, że laser powoduje głęboką przebudowę skóry, ale nie narusza jej powierzchni. Urządzenie to jest nawet w stanie usunąć oporne na inne metody blizny potrądzikowe.

Mała plamka zabiegowa daje możliwość niezwykłej precyzji podczas laserowego odmładzania skóry – ClearSkin PRO Special Edition trafia w sedno problemu, bez powodowania szpecących podrażnień czy narażania na długotrwałą rekonwalescencję. Wysoka energia urządzenia w połączeniu z zaawansowanym chłodzeniem kontaktowym sprawia, że zabieg jest niezwykle skuteczny, a jednocześnie bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Niemalże od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Odmładzanie twarzy laserem – efekty

Procesy regeneracyjne zainicjowane podczas laserowego odmładzania skutkują poprawą jakości skóry, głębokim odmłodzeniem, rozjaśnieniem przebarwień. Rezultaty stają się widoczne stopniowo. Należy też pamiętać o tym, że dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów laseroterapię należy powtarzać. Pełnym efektem poprawy kondycji skóry można cieszyć się po około trzech miesiącach po ostatnim zabiegu w serii. To dużo szybciej niż po zastosowaniu kremu przeciwzmarszczkowe czy innych kosmetyków. Żadne powierzchniowe metody pielęgnacji nie zapewnią nam tak głębokiego odmłodzenia twarzy, jak laserowe usuwanie zmarszczek.

Więcej na temat laserowego odmładzania twarzy dowiesz się od ekspertów z Kliniki Miracki Warszawa Śródmieście – umów się na konsultację wstępną.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet