Modelowanie sylwetki | Beauty Skin, Warszawa

Lato to okres, kiedy odsłaniamy więcej ciała, niż w pozostałe pory roku. Nic więc dziwnego, że już jakiś czas przed wakacyjnymi podróżami zaczynamy się zastanawiać, jak zgubić brzuch czy wyszczuplić uda. Chcemy czuć się komfortowo, a jednocześnie nie każda z nas czuje potrzebę poddawania się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej, takim jak liposukcja, czyli mechaniczne odsysanie tłuszczu. Nowoczesna technologia umożliwia modelowanie sylwetki w łagodniejszy sposób. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych i bezbolesnych metod redukcji tkanki tłuszczowej bez skalpela.

HIFU

Zabiegi HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) cieszą się wyjątkową popularnością. Ich celem jest redukowanie miejscowej otyłości przy użyciu ultradźwięków. Procedura polega na przesuwaniu po skórze pacjenta specjalistycznej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe i kieruje je w głąb tkanek. Powstałe w ten sposób punkty koagulacji pobudzają organizm do uruchomienia procesów naprawczych. W efekcie dochodzi do zmetabolizowania złogów tkanki tłuszczowej zalegających w głębokich warstwach podskórnych. Innymi skutkami zabiegu są:

  • lifting wiotkiej skóry,
  • ujędrnienie tkanek,
  • ogólne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

W klinice Beauty Skin w Warszawie modelowanie sylwetki metodą HIFU wykonywane jest przy pomocy innowacyjnego urządzenia Ultraskin II Absolute. Jest ono wyjątkowo skuteczne, gdyż jako jedyne na rynku łączy w sobie technologie Micro i Makro Focused Ultrasound. Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji.

Kriolipoliza ZLipo

Kriolipoliza ZLipo polega na oddziaływaniu na tkanki niską temperaturą. Podczas zabiegu skóra pacjenta jest zasysana do specjalnego aplikatora i tam poddawana kontrolowanemu mrożeniu. Celem jest uszkodzenie komórek tłuszczu i pobudzenie organizmu do ich zmetabolizowania. Kriolipoliza ZLipo umożliwia szybką redukcję tkanki tłuszczowej nawet w tych miejscach, które są oporne na jej spalanie (takich jak podbródek, kolana, boczki czy plecy). Zabieg można stosować na takich obszarach ciała, jak ramiona, uda i bryczesy, a nawet ginekomastia (przerośnięty gruczoł piersiowy) u mężczyzn. Procedura jest całkowicie bezbolesna, a jej ostateczne efekty zaczynają być widoczne po upływie 4-8 tygodni od opuszczenia gabinetu medycyny estetycznej.

Endermologia LPG Alliance

Podczas zabiegu endermologii LPG Alliance wykorzystywana jest siła podciśnienia. Wywiera ona nacisk na tkanki, uruchamiając w organizmie pacjenta procesy regeneracyjne i metabolizujące niechcianą tkankę tłuszczową. Procedura jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna – polega na przesuwaniu po skórze specjalistycznej głowicy, która jest zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać za jednym zamachem trzy funkcje:  wygładzanie cellulitu, ujędrnianie tkanek i wyszczuplanie sylwetki. Oprócz tego dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które są niezbędne do zachowania młodego wyglądu skóry. Inne efekty zabiegu to: poprawa krążenia krwi i limfy, usunięcie toksyn z organizmu, przyspieszenie metabolizmu. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w kilkudniowych odstępach czasowych.

Onda Coolwaves

Modelowanie sylwetki przy pomocy fal elektromagnetycznych, czyli zabieg Onda Coolwaves, to kolejna nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego odsysania tłuszczu. Procedura polega na przesuwaniu po ciele pacjenta specjalistycznych głowic, które emitującą energię mikrofalową. Dociera ona do głęboko położonych złogów tkanki tłuszczowej i pobudza organizm do ich zmetabolizowania. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i obejmują: redukcję tłuszczu, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry oraz poprawę ukrwienia tkanek. Modelowanie sylwetki Onda Coolwaves może być wykonywane praktycznie na każdym obszarze ciała. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w 2- lub 3-tygodniowych odstępach czasowych.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet