Nowy wymiar liftingu za pomocą fal radiowych Attiva!

liftying-twarzy-800x445-1800809 Medycyna estetyczna

Któż z nas nie marzy o wiecznej młodości? Zmarszczki wokół oczu, utrata proporcji owalu twarzy i wiotkość skóry brzucha, pośladków czy ud dodają lat, a także wpływają na zmniejszenie pewności siebie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które pomagają utrzymać świetną formę. Kremy przeciwzmarszczkowe doskonale nawilżają cerę, ale niestety nie mają większego wpływu na cofnięcie już istniejących zmian skórnych. Odmłodzenie twarzy i ciała może być jednak przeprowadzone na różne sposoby, mniej lub bardziej inwazyjnie, dzięki medycynie estetycznej, która posiada coraz więcej metod rewitalizacji bez skalpela. Jednym z takich środków redukcji oznak starzenia jest zabieg urządzeniem Attiva, które wykorzystuje fale radiowe RF. To nowy wymiar liftingu, który doskonale wpisuje się w cel nieinwazyjnej terapii przeciwstarzeniowej, ma też inne zalety. Warto wiedzieć jakie!

Attiva – skuteczne odmłodzenie z użyciem cienkiej mikrosondy

Małoinwazyjny zabieg Attiva wykonywany jest jako iniekcja mikrosondy umieszczonej w kaniuli. W ten sposób zwiększa się temperatura tkanek, co wpływa na efekt syntezy nowego kolagenu. Aplikacja fal radiowych RF odbywa się więc podskórnie i precyzyjnie w miejscu, które wymaga leczenia, co potwierdzają eksperci z Bieńkowscy Clinic. Innowacyjny lifting pozwala na redukcję zmarszczek wokół oczu, a także wiotkości twarzy, szyi, dekoltu oraz piersi. Tego rodzaju zastosowanie energii fal radiowych doskonale wpływa również na rewitalizację skóry miejsc intymnych.

Redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnianie poprzez obkurczanie skóry

Urządzenie Attiva wykorzystywane jest nie tylko do liftingu twarzy, lecz także służy jako rozwiązanie problemów związanych z wiotkością brzucha, pośladków, ramion, ud i pleców. To więc metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która ma ogromny wpływ na ujędrnianie. Zabieg trwający około 45-90 minut przeprowadzany jest w znieczuleniu nasiękowym, dzięki czemu pacjent podczas terapii odczuwa jedynie delikatne ciepło. Obkurczanie skóry powoduje znaczącą poprawę jej napięcia, odbudowuje ją i przyczynia się równocześnie do wyszczuplenia sylwetki. Osoby, które zmagają się z wiotkością ciała i nie są zadowolone z wyglądu figury, mają więc szansę na przemianę oraz pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dotyczy to również kobiet po przebytej ciąży czy tych wszystkich, którzy zgubili zbędne kilogramy i chcą poprawić wygląd poszczególnych partii ciała.

Efektywne antidotum na blizny i rozstępy dzięki wyższej temperaturze

Nowoczesny zabieg, przeprowadzany za pomocą mikrosondy, umożliwia lifting twarzy i ciała, przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, a także daje możliwość efektywnego leczenia rozstępów i blizn. Innowacyjny system Attiva pozwala na zastosowanie wyższej temperatury w stosunku do tych trudnych i problematycznych schorzeń. Dzieje się tak dlatego, że podwyższenie temperatury skóry właściwej do przedziału 50-65 stopni Celsjusza przyczynia się do wzrostu jej napięcia i stanowi jednocześnie silny bodziec, który aktywuje fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.

W jaki sposób Attiva wpływa na poprawę wizerunku i samopoczucia?

Fenomen soft liftingu z zastosowaniem metody Attiva polega na zaawansowanej i precyzyjnej technologii, która działa bezpośrednio w miejscu wymagającym ingerencji medycznej. Redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, tkanki tłuszczowej, wiotkości czy fotouszkodzeń skóry przekłada się również na samopoczucie pacjentów. Nienaganna prezencja twarzy i ciała przyczynia się do poprawy nastroju i zwiększa pewność siebie. Dzięki temu, że czujemy się atrakcyjni, jesteśmy bardziej żywiołowi i otwarci na kontakty z otoczeniem. Tego rodzaju terapia odgrywa więc istotną rolę w poprawie zarówno kondycji fizycznej, jak i psychicznej.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet