Krem pod oczy Garnier Miracle: powiedz stop zmarszczkom pod oczami!

lasernaprzebarwienia-800x445-4957984 Uncategorized

Zmarszczki pod oczami to jeden z tych mankamentów urody, których kobiety najbardziej chciałyby się pozbyć. Nie ma w tym nic dziwnego – kurze łapki i bruzdy wokół oczu zabierają spojrzeniu całą młodość, promienność i blask. Dobra wiadomość jest jednak taka, że możemy z łatwością zmniejszyć widoczność zmarszczek w tym miejscu, a bardzo pomocny będzie w tym przypadku krem pod oczy Garnier Miracle Cream. Podpowiadamy, dlaczego warto sięgnąć właśnie po ten produkt!

Garnier Miracle Cream – najlepszy krem pod oczy?

Dlaczego krem pod oczy Garnier Miracle to właśnie ten produkt, po który warto sięgnąć przy zmarszczkach pod oczami? Przede wszystkim dlatego, że jest to krem o natychmiastowym działaniu – oznacza to, że zmiany w wyglądzie skóry będą widoczne praktycznie od razu po aplikacji. Ponadto krem na zmarszczki pod oczami przynosi efekt długotrwałej metamorfozy skóry, co z kolei oznacza, że rezultaty działania kremu będą utrzymywać się na skórze naprawdę długo. Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Miracle wyróżnia się też samodopasowującą się formułą przeciwzmarszczkową z 7 aktywnymi składnikami, dzięki którym uzyskujemy efekt metamorfozy skóry – staje się ona bardziej napięta i ujędrniona, a zmarszczki są zredukowane. Zawarte w kremie mikrokapsułki rozświetlające pozwalają natomiast na przywrócenie spojrzeniu utraconej promienności i blasku.

Garnier Miracle Cream pod oczy – jak go aplikować?

Choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, to sposób aplikacji kremu pod oczy ma bardzo duży wpływ na jego skuteczność. Krem na zmarszczki pod oczami przede wszystkim delikatnie wklepujemy w skórę, nie zaś w nią wcieramy. Bardzo ważne jest też to, by przed nałożeniem kremu skóra była idealnie oczyszczona z resztek makijażu czy innych zanieczyszczeń, bowiem w ten sposób będzie lepiej wchłaniała składniki aktywne. Pamiętajmy też o tym, aby krem aplikować nie tylko na skórze pod oczami, lecz także na górnej powiece i po bokach oczu – czyli we wszystkich tych miejscach, w których skóra posiada skłonności do szybkiego pojawiania się zmarszczek i utraty jędrności. Podczas wklepywania kremu w skórę wykonujemy na niej jednocześnie delikatny masaż – to przyniesie jeszcze lepszy efekt!

Co jeszcze na zmarszczki pod oczami?

Stosowanie odpowiedniego kremu to podstawa w walce ze zmarszczkami wokół oczu. Nie możemy jednak zapominać o tym, by również chronić swoją skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególną uwagę należy zwrócić na zabezpieczenie skóry przed promieniowaniem słonecznym – to właśnie czynnik, który w największym stopniu przyczynia się do szybkiego starzenia się skóry. Dlatego musimy pamiętać o tym, by każdorazowo przed wyjściem z domu nałożyć na twarz odpowiedni preparat z filtrem ochronnym UV. Przy ostrym słońcu nie zapominajmy też o noszeniu dobrych okularów przeciwsłonecznych, które również będą stanowiły skuteczną ochronę dla skóry. Raz na jakiś czas warto też wykonać bardziej specjalistyczny zabieg odmładzający w gabinecie kosmetycznym, np. maseczkę aloesową czy terapię laserową – będzie to doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet