Dekoracje balonowe – nieodłączny element każdej imprezy

balony-800x445-1222860 Uncategorized

Niezależnie od rodzaju i formy imprezy, najczęstszą dekoracją jej towarzyszącą są właśnie różnokolorowe balony. Królują m.in. na naszych urodzinach, weselach, balach czy firmowych eventach. Nie tylko efektownie wyglądają, ale także tworzą niesamowity klimat, który sprzyja dobrej zabawie. Jeśli właśnie planujesz organizację imprezy, to koniecznie zadbaj o dekoracje balonowe.

Rodzaje balonów dekoracyjnych:

  • balony lateksowe – to najpopularniejsze gumowe balony, które występują w wielu kolorach i wzorach. Mogą być matowe lub z połyskiem. Lateks jest trwałym i elastycznym materiałem, co umożliwia szybkie i łatwe napełnianie ich powietrzem lub helem;
  • balony foliowe – to duże dekoracje, które mogą mieć przeróżne kształty, kolory, wzory i napisy. Są nieco bardziej wytrzymałe niż balony gumowe. Najlepiej napełniać je helem.

Balony na wesele

Sala weselna wygląda niezwykle efektownie, gdy zostanie przyozdobiona balonami. W tym przypadku należy dopasować je kolorystycznie do innych dekoracji. Na weselu świetnie sprawdzą się zarówno balony metaliczne, które dadzą piękny połysk oraz balony matowe, pasujące do pastelowych dekoracji. Z balonów tworzy się także weselne łuki, bramy oraz ozdobne ściany na sali.

Na weselu idealne będą się prezentowały także balony foliowe, np. w kształcie serc czy przypominające figury pary młodej. Można ułożyć z nich także dowolne napisy.

Ciekawą propozycją są również świecące balony ledowe. Bardzo często stanowią wieczorną atrakcję dla gości, którzy wychodzą na zewnątrz i w tym samym czasie puszczają je w górę. Efekt jest niesamowity!

Ostatnio bardzo popularne stało się także wypuszczanie balonów przez parę młodą z wielkiego kartonu pod kościołem lub salą weselną. Na weselach najlepiej będą prezentowały się balony wypełnione helem (wówczas bez problemu unoszą się w górę).

Oryginalną dekoracją są również duże balony wypełnione konfetti, które można wystrzelić podczas pierwszego tańca pary młodej. Różnego rodzaju balony to wciąż pełna uroku atrakcja, o którą warto zadbać w ten wyjątkowy dzień!

Balony dla dzieci

Balony to nieodłączny gadżet każdego przyjęcia dla dzieci. Stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale są także wykorzystywane do zabaw. Oprócz zwykłych gumowych balonów, mamy do wyboru balony foliowe, które mogą mieć kształt, np. ulubionej postaci z bajki czy zwierzątka. Taki balonik daje dzieciom wiele radości i sprawia, że uśmiech nie znika z ich twarzy.

Balony cyfry – to prawdziwy hit!

Balony cyfry doskonale sprawdzają się na urodzinach oraz innych jubileuszach. To balony foliowe, dostępne najczęściej w złotym i srebrnym kolorze. Kiedy są wypełnione helem, prezentują się niezwykle efektownie, dostępne są w różnych rozmiarach. Do wyboru mamy także balony w kształcie liter, z których można układać dowolne napisy, np. imię solenizanta. Jeśli zależy nam na prostej, ale bardzo efektownej dekoracji, to balony cyfry i litery będą strzałem w dziesiątkę.

Balony to jeden z najtańszych,a zarazem bardzo efektownych pomysłów na dekorację każdej uroczystości. Bogatą ofertę różnego rodzaju balonów znajdziemy, m.in. na stronie sklepu GoDan Party.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet