Chcesz się poczuć jak prawdziwa gwiazda? Poznaj 4 zabiegi medycyny estetycznej polecane przez znane osoby!

medycynaestetycznaklinikamirackiwarszawa-800x445-4053628 Na twarz

Jeszcze do niedawna medycyna estetyczna, ze względu na niewielką ilość gabinetów i wysokie ceny zabiegów, była dostępna dla wąskiej grupy osób. Dziś zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stały się o wiele bardziej powszechne i dostępne praktycznie dla każdego, kto pragnie poprawić swój wygląd. Gabinety medycyny estetycznej oferują współcześnie szeroki wachlarz różnorodnych zabiegów kosmetycznych, odmładzających czy wyszczuplających często polecanych przez gwiazdy, które poddają się im coraz częściej niż zabiegom z użyciem skalpela. Jakie zabiegi warto zatem wykonać, by poczuć się jak prawdziwa gwiazda? Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie przedstawiamy listę najlepszych zabiegów medycyny estetycznej!

Zabiegi odmładzające na twarz – mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to zabieg, który kilka lat temu rozsławiła amerykańska celebrytka Kim Kardashian. Choć początkowo zabieg budził pewne kontrowersje (ze względu na przekonanie, że wykonuje się go poprzez ostrzykiwanie skóry własną krwią), bardzo szybko zyskał on uznanie wśród pacjentów na całym świecie. Okazuje się bowiem, że osocze bogatopłytkowe (pozyskane z krwi pacjenta, a następnie poddane odpowiedniej obróbce) stanowi najlepszy, najbezpieczniejszy i najnaturalniejszy materiał odmładzający stosowany w całej medycynie estetycznej. Osocze bogatopłytkowe doskonale pobudza skórę do regeneracji, przynosząc naturalny efekt odmłodzenia, odświeżenia i rozświetlenia skóry twarzy. Jest to metoda odmładzania, którą polecają nie tylko gwiazdy zadowolone z jej rezultatów, ale też lekarze, którzy podkreślają, że jest to najlepiej udokumentowany i przebadany zabieg leczniczy z zakresu medycyny estetycznej.

Polecane zabiegi kosmetyczne na twarz – mikrodermabrazja Hydrafacial

Jeżeli nie do końca jesteśmy przekonani do zabiegów dokonywanych za pomocą iniekcji (ostrzykiwania), a także innych, silnych terapii odmładzających, specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie mają nam do zaoferowania również delikatniejsze zabiegi kosmetyczne. Jednym z nich jest złuszczający zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial, który został doceniony przez hollywoodzkie gwiazdy np. Cameron Diaz, Matthew McConaughey, Paris Hilton, Travis Aaron Wade, Beyonce, Ethan Hawke, czy Eva Mendes. Nie ma w tym jednak nic dziwnego – podczas trwającej zaledwie 30 minut procedury zabiegowej możemy bardzo szybki i widocznie poprawić kondycję skóry – głęboko ją oczyścić, złuszczyć zrogowaciały naskórek, wygładzić i odżywić całą twarz. Warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od innych zabiegów złuszczających, mikrodermabrazja Hydrafacial dodatkowo nawilża skórę podczas złuszczania, chroniąc ją przed zaczerwienieniem i podrażnieniem. To zdecydowanie zwiększa komfort pacjenta po zabiegu i skraca do minimum okres rekonwalescencji.

Zabiegi wyszczuplające – Endermologia

Ogromnym zainteresowaniem wśród gwiazd cieszą się nie tylko zabiegi odmładzające, ale też terapie wyszczuplające. Gwiazdy coraz bardziej doceniają zabiegi, które pozwalają na uzyskanie idealnej sylwetki bez potrzeby użycia skalpela. Do takich zabiegów należy zdecydowanie endermologia, czyli technologia masażu próżniowego pozwalająca na jednoczesne wyszczuplenie sylwetki, redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Zabieg jest nie tylko całkowicie bezbolesny dla pacjenta, ale też bardzo przyjemny, a jego pierwsze efekty zauważymy już po wykonaniu 3-4 serii. To jeden z najbardziej polecanych zabiegów wyszczuplających, który sprawdzi się u każdego – bez względu na płeć, wiek czy predyspozycje do gromadzenia się tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach.

Najlepsze zabiegi odmładzające na twarz – Termolifting Zaffiro

Termolifting Zaffiro to zabieg, który stał się popularny ze względu na to, że stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnego, chirurgicznego liftingu twarzy. Jest to nieinwazyjna terapia odmładzająca, polecana m. in. przez gwiazdę serialu “Przyjaciółki”, Anitę Sokołowską. Zaffiro opiera się na połączeniu działania podczerwonego światła IR z unikalnym, oczyszczającym Waterpeelingiem Zaffiro, który przynosi rewelacyjne rezultaty zabiegowe. Poprzez stymulację skóry do produkcji kolagenu i naturalnej przebudowy otrzymujemy efekt mini liftingu, wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy, oczyszczenia i odżywienia skóry. To idealny zabieg dla osób, które oczekują wyraźnego efektu odmłodzenia bez narażania się na ból, blizny pozabiegowe czy długi okres rekonwalescencji.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet