Brąz farba: brązowe włosy nie muszą być nudne! Poznaj kilka wyjątkowych odcieni brązowych farb do włosów Garnier

zabieg-korekcji-odstajacych-malzowin-usznych-realizowany-w-klinice-melitus-800x445-1546964 Włosy

Nosisz brąz na włosach już od wielu lat i uważasz, że przyszedł czas na zmiany? Boisz się jednak drastycznego przejścia koloru włosów na blond lub rudy? Znaleźliśmy dla ciebie bardzo dobry kompromis! Poznaj kilka wyjątkowych odcieni brązowych farb do włosów Garnier i daj się przekonać, że brąz farba wcale nie musi być nudna!

Brązowe włosy – poznaj wyjątkowe gamy brązowych farb do włosów Garnier!

Od wielu miesięcy lub nawet lat farbujesz włosy na ten sam odcień brązu? Nic więc dziwnego w tym, że w końcu potrzebujesz odmiany. Wydaje ci się jednak, że na rynku kosmetycznym nie ma dla ciebie odpowiedniego koloru farby do włosów? Widocznie nie zapoznałaś się dokładnie z ofertą brąz farb do włosów Garnier. Marka ma do zaoferowania zarówno wiele naturalnych odcieni brązu, jak i brązów połączonych z innymi kolorami, np. czerwienią czy fioletem. Dodatkowo interesujący nas kolor możemy znaleźć w tradycyjnej formie trwałych farb lub zdecydować się na produkty do koloryzacji bez amoniaku, które zostały wzbogacone odżywczymi olejkami, aby zapewniać niezawodną pielęgnację podczas farbowania oraz przedłużać trwałość koloryzacji.

Czerwone refleksy na brązowych włosach

Jeżeli mamy już dosyć jednostajnego koloru brązu na swoich włosach, dobrym rozwiązaniem będzie połączenie go, np. z czerwienią, by nadać fryzurze świeżości i całkiem nowego charakteru. W tym przypadku możemy postawić jednak na dwie opcje:  wzbogacenia swoich brązowych włosów refleksami w postaci pasemek lub balejażu bądź też postawić na koloryzację włosów jednym produktem, który łączy w sobie te dwa kolory. Szczególną uwagę warto zwrócić na kilka brąz farb do włosów połączonym z czerwienią z gamy Garniera:

 • Bizantyjski brąz 5.25 Color Sensation,
 • Kadzidlany brąz 4.52 Color Sensation,
 • Mroźny kasztan 4.15 Color Sensation,
 • Cynamonowy brąz 5.35 Color Sensation,
 • Jasny opalizujący mahoniowy brąz  5.25 Color Naturals,
 • Mroźny ciemny mahoń 4.15 Color Naturals.

Farba do włosów brąz: czekolada + złoto

Jeżeli odcienie czerwieni i rudości na włosach kompletnie do nas nie przemawiają, możemy z powodzeniem pozostać przy bardziej tradycyjnych kolorach brąz farb. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą w tym przypadku brązowe włosy z refleksami złota, czekolady, kawy lub orzechów bądź też całkiem naturalne odcienie brązu od marki Garnier, które nadadzą włosom efekt kosmyków naturalnie rozświetlonych przez słońce. Podczas zakupów zwróć szczególną uwagę na:

 • Świetlisty jasny brąz 5.0 Color Sensation,
 • Naturalny jasny złocisty brąz 5.3 Color Naturals,
 • Karmelowa czerń 3.3 Color Naturals,
 • Intensywna czekolada 5.15 Color Naturals,
 • Mrożona czekolada 4.15 Olia,
 • Złocisty ciemny brąz 4.3 Olia.

Ombre: blond czy czerwień?

Jeśli nie chcemy drastycznej zmiany w swojej fryzurze, możemy z powodzeniem zdecydować się na koloryzację ombre, pozostawiając włosy brązowe u nasady, zaś czerwone, rude, fioletowe lub blond na końcach. Doskonale odświeży to nasz look, a w razie niepowodzeń, ułatwi powrót do poprzedniego koloru włosów.

Rate article
Artykuły Dla Kobiet