Niemożliwe stało się możliwe. Waga, która poprowadzi Cię we właściwym kierunku.

Odchudzanie to proces długotrwały, męczący i niestety często nie zostaje doprowadzony do końca. Brakuje nam motywacji, wsparcia, zrozumienia, siły, cierpliwości. Wszystkiego po trochu. Specjaliści wciąż zaskakują nas nowymi rozwiązaniami, które mają pomóc nam w dojściu do upragnionej, wymarzonej wagi. Możemy wybierać pośród niezliczonych ilości diet, podręczników, jak skutecznie się odchudzać, treningów, substancji przyspieszających spalanie itp. Tym razem jednak przedstawimy produkt z zupełnie innej dziedziny, który może stać się naszym osobistym pomocnikiem i niezawodnym przewodnikiem podczas uciążliwej drogi do uzyskania idealnej sylwetki. Przedstawiamy inteligentną, nowoczesną wagę łazienkową.

Jak to działa?

Podstawowymi funkcjami wagi jest pomiar ciężaru ciała. Dodatkowo warto poznać inne parametry: masę tkanki mięśniowej, masę tkanki tłuszczowej, kości oraz całkowity pomiar zawartości wody w organizmie. Wszystkie te dane pozwolą ocenić stan naszego organizmu, ustalić, jakie wartości będą dla nas idealne i ile mamy do wypracowania. Waga inteligentna dostarczy nam tych informacji i zapisze je w pamięci, tak byśmy mogli analizować postępy podczas odchudzania. Dodatkowo, służyć może 8 osobom jednocześnie, ponieważ posiada możliwość utworzenia właśnie tylu osobistych profili. Dzięki możliwościom wagi, dostrzeżemy nawet najmniejsze postępy, a to zmotywuje nas i pozwoli sięgać po więcej.

Jak waga pomaga schudnąć?

W pierwszej kolejności powinniśmy ustalić, jakich efektów oczekujemy. Jaka jest nasza waga docelowa. Pomoże nam w tym specjalna aplikacja Health Mate, która wskaże, ile rzeczywiście możemy osiągnąć tygodniowo. Tym samym dowiemy się, ile czasu potrzebujemy, aby dojść do upragnionej wagi. To jednak nie wszystko, potrzebne są nam jakieś wytyczne, jak dążyć do osiągnięcia celu. Z aplikacją będzie to o wiele łatwiejsze, ponieważ podpowiada nam, jakie kroki powinniśmy podjąć i dodatkowo będzie nam przypominać o wytycznych poprzez osobiste urządzenie mobilne ( telefon, tablet itd.).

Jak się ważyć?

Aby pomiar był wiarygodny, musimy pamiętać o prawidłowej postawie podczas ważenia- mówią specjaliści z ithings.pl. Inteligentna waga będzie pilnowała, abyśmy zawsze ustawili się odpowiednio. Poinformuje nas, czy nasza pozycja jest dobra, a jeśli będzie potrzebna korekta, wyświetlą się wskazówki, jak powinniśmy się ustawić. Dokładność pomiarów dochodzi aż do 100g. Udostępnione mamy tu również narzędzia, które umożliwią zliczanie kalorii, czy podpowiedzą, w jaki sposób możemy zrzucić zbędne kilogramy.

Kontrola masy ciała czystą przyjemnością

By nasza waga zadziałała prawidłowo, musimy połączyć się z Internetem (bezprzewodowo, Bluetooth). Otrzymujemy także darmową aplikację na iOS i Androida. Teraz możemy wagę “zgrać” z naszym telefonem i zacząć odchudzanie, które stanie się przyjemną przygodą i zabawą, a nie smutną i męczącą koniecznością. Urządzenie zmierzy także Twoje tętno i podpowie Ci, czy będzie padał deszcz. Waga jest do tego wykonana estetycznie, doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami i może stać się elementem wystroju. To doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Dokładne pomiary w zaciszu własnej łazienki

Nie musimy wcale wychodzić z domu, by przeanalizować swoją wagę, dokonać dokładnych pomiarów, uzyskać wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Każdego dnia możemy śledzić swoje osiągnięcia- podpowiadają eksperci z ithings.pl– mobilizować się i dążyć do osiągnięcia założonego celu. Jest to wyjątkowo łatwe i przyjemne. Każdy posiada w domu wagę. Czemu nie zamienić jej na urządzenie, które będzie nas “pilnowało” i “wspierało”?

Odkryj funkcje nowoczesnej wagi łazienkowej! Przekonaj się, jak urządzenie typu smart staje się Twoim sprzymierzeńcem w walce o upragnione kilogramy!