Nieinwazyjny lifting twarzy Accent PRIME, czyli sposób na poprawę owalu twarzy

Utrata owalu twarzy występuje na skutek rozluźniania się włókien kolagenowych, naturalnych efektów grawitacji oraz zmiany zawartości tkanki tłuszczowej w skórze i postępującej z czasem redukcji kośćca. Kiedy tracimy owalny kształt twarzy, niestety zyskujemy smutny, zmęczony wygląd. Ten mankament urody najwyraźniej można obserwować w dolnej części twarzy przy powstawaniu tak zwanych „chomików” i zmianach kształtu w okolicy szyi. Utrata owalu twarzy jest zjawiskiem naturalnym, jednak dzięki przełomowi medycyny estetycznej nie musimy się z nią godzić. Współczesna laseroterapia oferuje cały szereg metod walki z efektem „opadających rysów”.

Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie twierdzą, że narzędzi do walki z utratą owalu twarzy jest bardzo dużo. Pacjenci coraz częściej pytają, co mogą zrobić, kiedy tradycyjne metody nie pomagają i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Eksperci przyznają, że od kiedy na rynku medycyny estetycznej pojawiło się przełomowe urządzenie Accent PRIME, utrata owalu twarzy nie jest już problemem.

Lifting Accent Prime i jego skuteczność w usuwaniu zwiotczałej skóry

Skuteczność terapii Accent Prime widoczna jest natychmiast po wykonaniu pierwszego zabiegu, kiedy widzimy, że skóra staje się w naturalny sposób bardziej napięta, owal twarzy ulega „podniesieniu” i szybko znika nieestetyczny wałek zwany potocznie drugim podbródkiem. Warto podkreślić, że według ankietowanych Pacjentów, którzy zdecydowali się na nieinwazyjny lifting, efekty utrzymują się przez długie miesiące.

Wskazania liftingu Accent PRIME

Nieinwazyjny lifting twarzy Accent Prime sprawdza się szczególnie dobrze, jeżeli zależy nam na:

  • pozbyciu się „drugiego” podbródka,
  • wyszczupleniu twarzy,
  • odmłodzeniu skóry,
  • ujędrnieniu i nadaniu sprężystości skórze,
  • wykonaniu nieinwazyjnego, szybkiego liftingu,
  • podniesieniu i „wyostrzeniu” owalu twarzy.

Przebieg zabiegu

Przełomowa skuteczność nieinwazyjnego liftingu twarzy i likwidacji drugiego podbródka wynika ze współpracy działania fal radiowych o dużej mocy oraz ultradźwięków, które są wykorzystywane naprzemiennie. Warto podkreślić, że fale radiowe przyspieszają krążenie krwi dzięki czemu szybko i skutecznie wydalane zostają przez organizm niepotrzebne złogi tłuszczowe.

Eksperci podkreślają, że zabieg Accent Prime jest całkowicie bezbolesny dla Pacjentów i dzięki systemowi chłodzącemu, który jest wbudowany w urządzenie, nie istnieje ryzyko, że uczucie ciepła zamieni się w poparzenie. Zabieg trwa maksymalnie 30 minut, ale dzięki zwiększonej mocy urządzenia czas zabiegowy jest znacznie skrócony.

Co zalecają specjaliści po zabiegu liftingu?

Według specjalistów po zabiegu Accent Prime można wrócić do standardowej pielęgnacji, bez konieczności wykonywania szczególnych rytuałów pielęgnacyjnych czy ochronnych.

Więcej informacji na temat liftingu twarzy znajdą Państwo na stronie: klinikamiracki.pl.