Modelowanie sylwetki dla aktywnych fizycznie – zabieg SCIZER

Cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej czy brak akceptacji swojej sylwetki to problemy, z którymi zmagają się także osoby aktywnie fizycznie. Treningi, zdrowa dieta i aktywny tryb życia nie zawsze gwarantują samozadowolenie i satysfakcję z wyglądu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, które są w stanie działać na te obszary, na które organizm nie potrafi samodzielnie wpłynąć. Jednym z najczęstszych powodów do niezadowolenia jest cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowych w takich miejscach, jak uda, pośladki czy brzuch. Warto poznać zabieg SCIZER, który w skuteczny i nieinwazyjny sposób modeluje sylwetkę, jednocześnie pozbywając się tzw. skórki pomarańczowej.

Wymodelowana sylwetka bez cellulitu

Technologia, na której bazuje zabieg Scizer, wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki (HIFU), dzięki czemu z sukcesem walczy nawet z najbardziej opornym cellulitem oraz większymi depozytami tkanki tłuszczowej. Metoda wyróżnia się innowacyjnością, która wynika przede wszystkim ze znacznej intensyfikacji parametrów zabiegu oraz zwiększenia głębokości ogniskowania fal ultradźwiękowych. Scizer posiada najnowszą głowicę, która pracuje na głębokości 13 mm na obszarze 46 x 46 mm. Pozwala to na redukcję nawet najbardziej opornego cellulitu oraz większych depozytów tkanki tłuszczowej. 

Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

Podczas zabiegu głowicę urządzenia przykłada się do wybranej partii ciała. Emitowane są wiązki ultradźwięków, które docierają w głąb tkanki podskórnej. Praca głowicy pozwala na szybkie i kontrolowane niszczenie komórek tłuszczowych, co sprawia, że w rezultacie dochodzi do ich trwałej redukcji. 

Szybko, skutecznie i praktycznie bezboleśnie

Zabieg Scizer charakteryzuje się dużą skutecznością przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Urządzenie wykorzystuje specjalny system chłodzący, dzięki czemu zabieg może być wykonywany przy użyciu większej mocy i na większej głębokości, ale bez narażenia pacjenta na ból oraz bez konieczności zastosowania dodatkowego znieczulenia. Cała procedura trwa od 10 do 60 minut. 

Scizer – jeden zabieg = cała terapia

Ogromną zaletą zabiegu Scizer jest to, że do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów wystarczy jeden zabieg. Nowoczesna głowica i precyzyjne wykorzystanie ultradźwięków sprawiają, że w ciągu maksymalnie godziny pacjent otrzymuje rezultaty, które utrzymują się przez długi czas. Innowacyjność tej metody pozwala także na działanie na większe depozyty tkanki tłuszczowej oraz oporny cellulit. 

Zabieg SCIZER jako uzupełnienie treningu

Specjaliści z Bieńkowscy Clinic podkreślają, że zabieg Scizer można traktować jako uzupełnienie treningu. Metoda ta pozwala działać na problematyczne partie ciała, sprawiając, że to, co samodzielnie jest praktycznie niemożliwe do osiągnięcia, udaje się wypracować podczas terapii. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla skóry oraz mięśni, dlatego poleca się go także osobom aktywnym fizycznie. 

Zalety zabiegu Scizer:

 • bezpieczeństwo,
 • skuteczność,
 • trwałość rezultatów,
 • krótki czas pobytu w klinice,
 • jeden zabieg stanowi całą terapię, 
 • redukcja opornego cellulitu,
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej,
 • wymodelowana sylwetka,
 • niewielka bolesność metody,
 • brak okresu rekonwalescencji,
 • efekt młodszej i napiętej skóry,
 • możliwość wykonywania zabiegów cały rok, bez względu na słońce,
 • gwarancja naturalnych efektów.

Zabieg Scizer można wykonać w Bieńkowscy Clinic, gdzie eksperci stosują tę metodę od 2011 roku.